Siz alanı gösterin, biz spor komplekslerinizi planlayalım.

SPORG SPOR İşletmeciliği 2007 yılında ticari faaliyetlerine başlamış olup günümüze kadar kendi alanında yüzlerce projeye dokunmuş ve bu konuda üst düzey bir know-how ve tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle Türkiye’de sadece spor işletmeciliği alanındaki ana faaliyetlerini yıllardır sürdürebilen, bu alanda ilk kurulan ender kurumlardan biridir.

Görselliğin ve ergonominin ön planda olduğu bu çağda ürettiğiniz veya inşa ettiğiniz şeyi nasıl sunduğunuz, hangi yönlerini ön plana çıkardığınız müşterileriniz açısından önemli değerler olarak tanımlanmaktadır. Yapılarınız kalitesi, mimarisi, konumu ve benzeri özellikleri ile birlikte "sizi diğerlerinden ayıran özellikleriniz neler" sorusu aslında hepimizin aklındadır. Projelerinizin mimari kalitesi ve sunumunun yanında farklı ünite ve birimlerini de bünyesinde bulundurması, kalitenin en önemli yansımalarından birisidir.

SPORG Organizasyon olarak bu bilinçle yapılandırılmış, profesyonellik ve müşteri memnuniyetini önceliklerin en başında tutan çalışma anlayışımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Tüm enerjisi ve kalitesi ile her zaman “en iyi üretim, en iyi fikir, en iyi hizmet ve yaşam alanı ihtiyacına özel çözümler” ilkesiyle çalışan SPORG geleceğin Türkiye’sinde, geleceğin sportif yapılarının oluşumu için durmadan çalışmaya devam ediyor.

PLANLIYORUZ
TASARLIYORUZ
EKİPMAN SEÇİYORUZ
İŞLETİYORUZ

Çalışma Anlayışımız ve Hizmetlerimizi İnceleyin

Hizmetlerimiz