Employee Wellbeing ile Şirket Çalışanlarınıza Özel Yeni Nesil Çalışma Programları

ŞİRKETLERE ÖZEL

Yerinde 'stres yönetimi' programları

Yaşam dengesi, sevinç, uzun ömür, sağlık ve iş verimliliği için çok önemlidir.

Yoga, pilates, nefes terapileri gibi stres yönetimi ile ilgili programlar bulunduğunuz iş merkezlerine dahil edebilir.

Personelin ofiste kalması beklendiğinde, işverenler onlara kendilerini daha iyi hissetmelerini ve daha iyi performans göstermelerini sağlayacaktır.

ŞİRKETLERE ÖZEL

Yerinde 'fitness' programları

İyi planlanmış bir fitness merkezi ve fitness programları çalışanların motivasyonu ve sağlığı için çok önemlidir. Dışarda ücret ve ulaşım için zaman harcayağı hizmeti yerinde fitness ve programları ile ücret ödemeden ve zamandan tasarruf ederek alabilirler.

Fitness programları; spining, self defance dersleri, boks, zumba gibi grup dersleri ile desteklenebilir. Böylece dışardan alabileceği hizmeti çalıştığı yerde alabilir.

  • fitness için uygun alan belirleme
  • mimari proje çizimi ve uygulaması
  • ekipman yerleşim planı

  • ekipman satın alam veya kiralama süreci
  • personel sağlama
  • grup ders ve PT dersleri planlaması
  • uygulama ve işletme bütçesi sunumu
ŞİRKETLERE ÖZEL

Yerinde 'beslenme' programları

Kurumsal beslenme danışmanlığı yurt içi ve yurt dışında birçok şirket tarafından çalışanların sağlık kalitesini arttırmak ve çalışma verimini yükseltmek için kullanılan bir eğitim hizmetidir. Bu eğitim programı içerisinde çalışanların ve yöneticilerin birebir veya seminerler yardımıyla sağlıklı beslenmeyi öğrenmesi ve bu alışkanlıkları sürdürmesini kapsamaktadır. Sağlıklı beslenme sporla birlikte harmanlandığı zaman çalışanların motivasyonlarını arttırırken aynı zamanda şirkete olan bağlılığı ve iş performansını pozitif yönde yükseltir.

ŞİRKETLERE ÖZEL

Yerinde Postür analizler ve Corrective egzersiz programları

Ofis ortamında uzun süreli çalışmalar postüral açıdan sıkıntılar oluşturmaktadır. Özellikle sırt, bel, boyun ağrıları kişilerin çalışma konforunu bozmaktadır. Corrective (düzeltici) egzersizler ile çoğunlukla bu ağrılardan kurtulmanızı sağlayabilir.

Bu ağrıların birçok sebebi postür bozukluğuna bağlı olabilir. Uygulanacak manuel manipülasyonlar ile kurtulmak mümkün olabiliyor.

ŞİRKETLERE ÖZEL

Yerinde manuel terapiler, manüplasyonlar, fizyoterapi uygulamaları

Manuel terapi herhangi bir cihaz ya da makineye kullanmaksızın sadece elle uygulanan bir fizik tedavi şeklidir. Manuel terapide uygulayıcılar, kas spazmı, kas gerginliği ve eklem disfonksiyonunun neden olduğu ağrıları azaltmak için bölgedeki eklemleri manipüle etmek ve kas dokusunda baskı yapmak için yalnızca ellerini kullanırlar.

ŞİRKETLERE ÖZEL

Çalışanlara özel tenis eğitimi

Şirket çalışanlarına özel grup çalışmalarını 4 adet kapalı kordumuzda uzman ekip ve yılın 12 ayı vermekteyiz. Seviyelerine göre gruplandırdığımız çalışmalarımız Ataşehir merkezli genç tenis akademisi bünyesinde verilmektedir. ayrıca şirket adına tenis takımı oluşturmakta şirketlerarası turuvalarada temsil etmekteyiz.

Çalışma Ortaklarımız

Şirketinizin performans etkisini güçlendirmek için kurumsal destek aldığımız çözüm ortaklarımız.